Nastřelování náušnic, piercing uší

banner-nausnice-2Nastřelování náušnic provádíme systémem Švédské firmy Blomdahl Tato společnost se zabývá výrobou zdravotně nezávadných šperků z medicínských materiálů vhodných i pro alergiky. Aplikace je naprosto sterilní, nebolestivá a bezkrevná, prováděná atestovaným ORL lékařem.

nausnice_1nausnice_2

Ceník a objednání na nastřelení (piercing) náušnic

Cena oboustranné aplikace je 600 – 700 Kč v závislosti na typu náušnice. Uvedené obrázky jsou pouze ilustrační, jednotlivé typy náušnic jsou k výběru v ordinaci.

Objednávejte se, prosím, telefonicky na čísle +420 478 478 832, ORL Ordinace v Teplicích pro děti a dospělé je situována do teplické polikliniky, konkrétně pak do 5.patra budovy.

Postup při aplikaci náušnic

blomdahl_1
1. krok: OZNAČENÍ
blomdahl_2
2. krok: DEZINFEKCE
blomdahl_3
3. krok: APLIKACE
blomdahl_4
4. krok: VÝSLEDEK

 

 

 

 

 

 

Instrukce po provedené aplikaci (nastřelení) náušnic – důležité informace pro pacienta

1. Nově propíchnuté uši si pečlivě umývejte dvakrát denně z obou stran. Při mytí si náušnice nesundávejte.
2. Nikdy se nedotýkejte uší neumytýma rukama

  • piercing_aftercPři sprchování nebo umývání vlasů používejte tekuté mýdlo a oplachování provádějte tekoucí vodou. Osušujte uši pomocí čistých papírových ubrousků nebo tyčinek.
  • Navíc můžete čistit uši čistícími čtverečky firmy Blomdahl, které nedráždí kůži. Čtverečky umožňují čistit prostor mezi uchem a náušnicí a uchem a pojistkou. Nechte dobře uschnout. Pro každé ucho používejte vždy nový čtvereček. Nezapomeňte! Nikdy nečistětě alkoholem nebo alkoholovým dezinfekčním prostředkem.

3. Zajistěte, aby okolí ran bylo čisté, suché a vzdušné
4. Při aplikování make-upu, laku na vlasy, parfému ve spreji, barvy na vlasy, apod. uši vždy přikryjte.
5. Při oblékání nebo svlékání oděvu přes hlavu dbejte na to, aby se náušnice nezachytila.
6. Koupání v bazénu, v řece, v jezeře nebo v moři se vyhněte jak nejdéle to bude možné a hlavně zabraňte ponoření hlavy. Když vyjdete z vody, očistěte uši pomocí tekutého mýdla nebo čistícími čtverečky Blomdahl, viz bod 2.
7. Po přibližně 6 týdnech (v případě, že byly náušnice aplikovány do ušní chrupavky, tak po 12 týdnech) můžete dočasné náušnice vyměnit za nové náušnice. Provedete to následujícím způsobem: Pečlivě si umyjte ruce a uši. Jednou rukou držte náušnici zepředu za ozdobnou část, druhou rukou uchopte upevňující pojistku a opatrně s ní viklejte až ucítíte, že se uvolnila. Opatrně vyjměte náušnici a nasaďtě novou, čistou náušnici.
8. Než se dírky v uších kompletně zahojí, trvá to až rok. Proto mějte na paměti následující:

  • Náušnice mějte v uších po celou dobu. Jestliže náušnice v uších nebudou, dírky se zúží nebo kompletně uzavřou.
  • Při výměně náušnic buďte veli opatrní. Nově