ORL ambulance MUDr. Markéty Čapkové, Ph.D., 5.patro polikliniky Teplice

orl_teplice_tymJsme nestátní zdravotnické ambulantní zařízení. Nabízíme naším pacientům komplexní diagnostiku a léčbu onemocnění hlavy a krku v celém rozsahu oboru ORL.

Naše ambulance byla založena již v roce 1994 MUDr. Taťanou Dostálovou, na jejíž dlouholetou činnost navazujeme. S převzetím ordinace jsme zároveň rozšířili spektrum diagnostických a léčebných metod s důrazem na endoskopická vyšetření.

K vyšetření u nás není třeba doporučení od praktického lékaře. V případě chronických obtíží preferujeme objednání předem, respektujeme Váš čas a můžeme si tak pro Vás vyhradit daný termín. Soukromá ORL Ordinace v Teplicích pro děti a dospělé je situována do teplické polikliniky, konkrétně pak do 5.patra budovy.

Náš tým – více informací

Nebojíme se vyšetřovat děti a máme je rádi! Provádíme specializovaná vyšetření dětí od kojeneckého věku se zaměřením na endoskopické vyšetřování nosních mandlí a hrtanu.dite_vysetreni

Smluvní pojišťovny ORL ambulance

loga_pojistovny

Kontakt ORL pohotovost Ústí nad Labem

ORL pohotovost v Teplicích v polovině roku 2008 ukončila svou činnost, nejbližší ušní, nosní, krční pohotovost (Otorinolaryngologické oddělení) se tak nachází v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem na adrese Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem. Telefonní kontakt je +420 477 113 043.