Služby ORL ambulance pro firemní zákazníky

prace_v_riziku_hlukuNejen pro jednotlivce, ale také pro firemní zákazníky poskytujeme veškerá vyšetření uší a sluchu. Nejčastěji poptávanou službou je vstupní, výstupní a preventivní audiometrické vyšetření – prohlídky pracovníků v riziku hluku. Pro firmy a personální agentury poskytujeme krátké objednací lhůty.

Při větším počtu klientů je možná hromadná fakturace za naše služby.

Audiometrické vyšetření

Audiometrie je jednou z metod vyšetření sluchu. Audiometrický záznam je prováděn certifikovaným přístrojem v audiometrické kabině. Záznam provede sestra a vyhodnocení ORL lékař.
Vstupní/výstupní audiometrické vyšetření. V rámci této prohlídky provádíme komplexní ORL vyšetření vč. otoskopického vyšetření zvukovodu a bubínku s následnou tonovou audiometrií.
Preventivní/kontrolní audiometrické vyšetření. V rámci této prohlídky provádíme pouze otoskopické vyšetření zvukovodu a bubínku s následnou tonovou audiometrií.

Průběh audiometrického vyšetření

Jde o vyšetření prováděné pomocí tonového generátoru, kterým se zjišťuje citlivost sluchu na jednotlivé tony. Vyšetřovaný je umístěn v audiokabině, na uši jsou mu nasazena sluchátka a stisknutím tlačítka reaguje na ton ve sluchátkách.
 Výsledkem je tzv. audiogram, který umožňuje parciálně kvantifikovat ztrátu sluchu.

Cena vyšetření: 400 Kč

Fakturační údaje

TEPMEDICA s.r.o.

Husova 220, 415 10 Teplice – Sobědruhy
IČ: 06538045, IČP: 58639001
Společnost je vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 40482

Bankovní spojení:

Číslo účtu: 2600899186/2010 vedený u Fio banky v Teplicích